The Witcher 3 aksiyon yok mu?

The Witcher 3 oynuyorum ama sürekli ayak işi görevleri var, aksiyon yok mu?

Oynamaya devam et. Aksiyon olup olmayışını aslında biraz da sen tercih etmiş oluyorsun. Agresif seçimler yaparsan bol bol savaşırsın. Uysal seçimler yaparsan aksiyona girmezsin.

Benim şahsıma hitap eden hikaye oyunlarıdır, ben oyunu ve evrenini anlamak için kolay modda 2-3 kez bitirdim. Sırf hikaye için oynarım oyunları, öyle bir deliyim.

Her abartılan oyun balon mu? Mesela RDR 2 çoğu kişiye göre abartıdır ama bu balon mu yapıyor oyunu?

Abartılması oyunu balon yapıyor evet. Balon sizce ne? Abartılmak demek balon demek, şişiriliyor demek, fazla övülüyor demek bu da abartılmak demek.

Witcher 3 bence haklı yere abartılıyor. Oynamadan önce ben de herkesin bu oyunu övmesini saçma bulurdum. Bu oyunun evreniyle falan hiç alakam yoktu. Sonra bir gün oynamaya karar verdim ve her açıdan gayet beğendim. Gerek hikayesi, gerek dövüş mekanikleri, gerek zengin açık dünyası, gerekse RPG özellikleriyle önemli olaylara yön vermek çok hoşuma gitmişti. Grafikler ve müzikler de çok iyi atmosfer yaratıyor. Bu yüzden abartılmasını haklı buluyorum.

Abartılması oyunu balon yapıyor evet balon sizce ne abartılmak demek balon demek şişiriliyor demek fazla övülüyor demem bu da abartılmak demek.
İyi de her oyunun abartanı var öveni var hepsi balon mu oluyor?

Cyberpunk'a balon diyeni saygıyla karşılarım fakat bu oyuna balon diyen insana direkt "cahil" gözüyle bakıyorum. Çünkü oyun tam anlamıyla bir sanat eseri. Açık dünyası, yan görevleri, hikayesi, müzikleri, oyun içerisinde oluşturulan atmosferi ile tam bir başyapıt. Kimsenin gereksiz abarttığı yok. Herkes Witcher 3 oynarken zevk alacak veya sevecek diye bir şey yok fakat oynadığı oyunda hikayede ilerlerken RPG oyununda yaptığı görevi "ayak işi" olarak nitelendiren arkadaşlar bir zahmet oyunu kötülemesin/oynamasın. CoD, BF, LoL oynamaktan aşınmış beyinlerin anlayabileceği bir oyun değildir Witcher 3.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…