The Witcher 3 ana görev bittikten sonra yan görevleri yapabiliyor muyuz?

Peki efsunger kontratları sürekli yenileniyor. Onları oyun bittikten sonra yapabiliyor muyum? Yoksa belli bir süreden sonra yenilenme bitiyor mu?
Onlar sürekli yenilenmiyor. Belli sayıda ve belli yerlerde var. Hepsi önceden yazılmış hazır görev. Ama onlar iptal olmuyor, oyun bitince kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yenileniyor derken nasıl oluyor? Bir kere yaptığın kontratı tekrardan yapabiliyor musun?
Hayır diyelim ki mesela kontrat tahtası var. Ve ben o ilandaki tüm kontratları aldım. Daha sonra aldığım için sarıdan beyaza dönüyor. Biraz vakit geçtikten sonra ilan tahtası yenileniyor ve yeni kontratlar gelip sarı oluyor.

Hayır diyelim ki mesela kontrat tahtası var. Ve ben o ilandaki tüm kontratları aldım. Daha sonra aldığım için sarıdan beyaza dönüyor. Biraz vakit geçtikten sonra ilan tahtası yenileniyor ve yeni kontratlar gelip sarı oluyor.
Sınırsız değil onlar. Oyunda ilerledikçe birkaç yeni görev ekleniyor sadece, o yüzden arada sırada bazıları tekrar sarı olabilir. Kontrat sayısı, hepsinin ismi hikayesi vs sabit.

Geri
Yukarı