Epic Games The Witcher 3 Complete Edition alınır mı?

Emre333333

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'te 207 TL'ye düşmüş. Sizce alınır mı?
Bir de oyun serisi ile ilgili bir bilgim yok ilk oyunlari oynamadan oynarsam sıkıntı olur mu?

Youtube üzerinden 1. ve 2. oyunun hikayesini dinleyebilirsin. 2.oyunu imkanın varsa oynamnı tavsiye ederim. 1.Oyun hikayesi sağlam olsa da maalesef oynanış olarak vasat.

Epic Games'te 207 TL'ye düşmüş. Sizce alınır mı?
Bir de oyun serisi ile ilgili bir bilgim yok ilk oyunlari oynamadan oynarsam sıkıntı olur mu?

Hikayesi çok uzun sürekli oynamaktan sıkılmayacaksan tavsiye ederim ben Steam de 13 TL iken aldım beni 10 saat in sonunda sıktı benim gibiysen hiç alma.

YouTube üzerinden 1. ve 2. oyunun hikayesini dinleyebilirsin. 2.oyunu imkanın varsa oynamnı tavsiye ederim. 1.oyun hikayesi sağlam olsa da maalesef oynanış olarak vasat.

İlk oyunu oynanıştan dolayı bende oynayamadım 2. de zamanında sistemim yetmediği için iade ettim zaten 5 10TL bir şeydi şimdi de 15 dolar olmuş konunun biraz dışında kalıyor ama 2 oynanır mı hala.

İlk oyunu oynanıştan dolayı bende oynayamadım 2. de zamanında sistemim yetmediği için iade ettim zaten 5 10TL bir şeydi şimdi de 15 dolar olmuş konunun biraz dışında kalıyor ama 2 oynanır mı hala.

Oynanır ama combat sistemi kötü ve optimizasyon sorunları var. Ben 29 saatte bitirdim güzel oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı