The Witcher 3 DLC'ler gözükmüyor

Ben oyundaki DLC ekipmanlarını özellikle arayıp bulmadım ama şöyle ki oyun içinde denk geliyorsunuz. Misal "Kurt Okulu Teçhizatı"nı örnek verelim. Bu set bir efsunger teçhizatı seti olduğundan civar köylerdeki demircilerden haritaları toplamanız gerekiyor veyahut araştırarak. Böylece teçhizat şemalarını bulup demircilerde imal edebiliyorsunuz. Nilfgaardlı zırh setini de nedense hiç kullanmadım :D. Ama tam olarak satılma yeri Kanlı Baron'un oradaki Fergus adlı cüce demircinin yan tarafında bulunan tezgahtaki garnizon satıcısı.

Bana halat lazım hocam onu nereden bulabilirim ?

Bana halat lazım hocam onu nereden bulabilirim ?
Genelde çok gereksiz bileşenler olduğundan oradan buradan varillerden topluyordum ama muhtemelen köylerdeki satıcılarda vardır.
Bir diğer yöntem ise halat merdiveniniz var ise bir demircide bunu sökmek. Böylece halat elde edersiniz.

Genelde çok gereksiz bileşenler olduğundan oradan buradan varillerden topluyordum ama muhtemelen köylerdeki satıcılarda vardır.
Bir diğer yöntem ise halat merdiveniniz var ise bir demircide bunu sökmek. Böylece halat elde edersiniz.

Hocam halat merdiven var demirci derken hangi demirciye götürmeliyim ?

Hocam halat merdiven var demirci derken hangi demirciye götürmeliyim ?
Oyun burada İngilizce olduğundan "Dismantle" olarak geçiyor ve farklı bir eşyayı dismantle ediyor adam ama aynı mantık göreceğiniz şekilde bir sekmede olacak.
Demirciye gidip kendisinden imal etmesini istemeniz ardından bir kez Esc'ye basarsanız diğer seçenekleri göreceksiniz. Örs simgesinin üzerine geldiğinizde "Terfi kaldır, sök" gibisinden seçenekler göreceksiniz ve size lazım olan sekme "Sök".

Oyun burada İngilizce olduğundan "dismantle" olarak geçiyor ve farklı bir eşyayı dismantle ediyor adam ama aynı mantık göreceğiniz şekilde bir sekmede olacak.
Demirciye gidip kendisinden imal etmesini istemeniz ardından bir kez ESC'ye basarsanız diğer seçenekleri göreceksiniz. Örs simgesinin üzerine geldiğinizde "terfi kaldır, sök" gibisinden seçenekler göreceksiniz ve size lazım olan sekme "sök".

Dostum çok sağ ol ya sayende zırh yaptırabileceğim.

DLC'leri dışarıdan bir kaynaktan bulması hayli zor olur bildiğim kadarıyla çünkü ben de oyunu bir dönem korsan oynama durumunda kaldım ve herhangi bir kaynakta bulamadım. Öğrenci halimle satın almak üzere indirimleri bekleyip satın aldım ve şu an tüm DLC'lerle dertsiz oynuyorum :D.

Aynısını yaşadım crack haliyle iki kere bitirip üstüne indirimde alıp 3. kez bitirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı