The Witcher 3 Görevde istenen malzemeler nerede bulunur?

Lucie

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
The Witcher 3 indirdim, ilk defa oynuyorum. Oyuna yavaştan alışmaya başladım fakat yan görevde bir kadını kurtarmak istiyorum. Taktım kafaya kırlangıç iksiri oluşturmamı istiyor ama malzeme lazım.
Bu malzemeleri yerini nereden bulacağım? Oyunu çözmüş bir yiğit bana taktik verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
The Witcher 3 indirdim, ilk defa oynuyorum. Oyuna yavaştan alışmaya başladım fakat yan görevde bir kadını kurtarmak istiyorum. Taktım kafaya kırlangıç iksiri oluşturmamı istiyor ama malzeme lazım.
Bu malzemeleri yerini nereden bulacağım? Oyunu çözmüş bir yiğit bana taktik verebilir mi?
Bir youtube kanalında var nerede bulunduğu ama kanal adı vermek reklam olur mu bilmiyorum.

Simya kısmında kırlangıç'a gel orada yazar gereken malzemeleri, genelde ot lazımdı bunları ormanda ve rastgele her yerde bulursun.

Bir youtube kanalında var nerede bulunduğu ama kanal adı vermek reklam olur mu bilmiyorum.

Dediğin gibi rastgele buldum su yaratıkları var göl kenarında oluyor onun beyni lazımdı. :d iksir falan oluşturup tamamladım görevi. teşekkür ederim.

Zorla Garkolan buluyorsunuz sonra zorla su yüzeyine çıkarıyorsunuz sonra zorla öldürüyorsunuz. En sonunda o da ne Garkolan'ı yağlamalamıyor. Off saç baş yolacağız bu oyunda belli..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı