The Witcher 3 GOTY yeni başlayana tavsiyeler

MustFeeling

Decapat
Oyuna dün yeni başladım. Tavsiyeleriniz var mı? Ne yapmam? Lazım dikkat etmem gereken şeyler nedir? Bilgisizce oynamak istemiyorum ilk baştaki görevde adamı yakalayamadım kaçtı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten bakarak oynamaya, keşfet.

Oyuna dün yeni başladım. Tavsiyeleriniz var mı? Ne yapmam? Lazım dikkat etmem gereken şeyler nedir? Bilgisizce oynamak istemiyorum ilk baştaki görevde adamı yakalayamadım kaçtı.
Sık sık yan görev yapmayı ihmal etme. Etrafta çok fazla dolaş, envanter için faydalı şeyler bulabilirsin.

Oyunu bitirmek için uğraşma yan görevleri de yap oyunun keyfini fazla fazla çıkar. Süperdir. Cadı hatuna, jennefer, Triss, Ciri hepsine selam söyle. Unutmadım

Ana görev yapmadan önce var olan tüm yan görevleri bitir, o muazzam fon müzik eşliğinde yüksek bir yerden manzara izle.

Gurme yeteneğini açın. Tüm yan görevleri, kontratları tek seferde toplamayın. Aynı anda 2-3 görev yapmaya çalışmayın. Oyuna alıştıktan sonra zorluğu en son seviyeye alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…