The Witcher 3 kendi kendine silindi

İşletim sistemi
Windows 10

layren

Zeptopat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10,8 KB · Görüntüleme: 56
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20,8 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
baştan mı indirmem gerekiyor :(
Kayıtlarınız gitmemiştir herhalde, yüklendikten sonra kayıtlarınızı kontrol edin. Eğer gittiyse yeni bir kon

Kayıtlarınız gitmemiştir herhalde, yüklendikten sonra kayıtlarınızı kontrol edin. Eğer gittiyse yeni bir konu açın.
neden silinmiş olabilir pc aç kapa yaptığımda e klasöründeki bütün steam oyunlarım silindi
Hocam oyunu diskten başka bir diske taşıdınız mı? Ne yaptıktan sonra böyle oldu. Bir de kayıtlarınız buluta kaydediyor. Save'ler gitmedi. :)
başka diske taşımadım dünden pc açıktı zaten oyun indiriyordum sabah oynaya bastığımda kayıp dosyalarmı bulundu diye bişey dedi sonra e klasöründeki bütün oyunlar silindi ( witcher dahil

Baştan mı indirmem gerekiyor :(
Neden silinmiş olabilir PC aç kapa yaptığımda E klasöründeki bütün Steam oyunlarım silindi.
Linkini bıraktığım konuda aynı problem yaşanmış, onu dener misiniz?

Hocam oyunu diskten başka bir diske taşıdınız mı? Ne yaptıktan sonra böyle oldu. Bir de kayıtlarınız buluta kaydediyor. Save'ler gitmedi. :)

Linkini bıraktığım konuda aynı problem yaşanmış, onu dener misiniz?

attığın linkteki soruna baktım fakat bi sonuca ulaşamadım yine bişey olmadı
buluta kaydedip kaydetmediğini bakabileceğim bir yer varmı ?

Geri
Yukarı