Sürprizbozan The Witcher 3 save dosyası atabilir misiniz?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KNOYH

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Witcher 3 son dilek görevini yaparken Yennefera onu sevmediğimi söyledim o kısmı geri alayım diye oyun yükleye basıp yennefera sevmedigimi söylediğim saveyi sildim. Fakat önceden aldıklarım save dosyaları silinmiş sadece ilk başladığım zamandaki saveler duruyordu save dosyası arıyorum oyunda sadece ücretsiz DLC'ler var ölüm kalım meselesi görevine kadar save dosyası atabilecek var mı? Triss'i seçmemeye karar verdim. Şimdiden teşekkürler.

Witcher 3 son dilek görevini yaparken Yennefera onu sevmediğimi söyledim o kısmı geri alayım diye oyun yükleye basıp yennefera sevmedigimi söylediğim saveyi sildim. Fakat önceden aldıklarım save dosyaları silinmiş sadece ilk başladığım zamandaki saveler duruyordu save dosyası arıyorum oyunda sadece ücretsiz DLC'ler var ölüm kalım meselesi görevine kadar save dosyası atabilecek var mı? Triss'i seçmemeye karar verdim. Şimdiden teşekkürler.

Keşke silmeseydiniz konsoldan seçimleri değiştirebiliyorsunuz.

Level 17 Geralt Matter Of Life And Death Save böyle bir save dosyası var işinize yarayabilir.

Bi' süredir oynamıyorum ve önceki savelerde nerede olduğumu pek hatırlamıyorum. Eğer işinize yarayacaksa, içinde birçok kayıtlı noktanın bulunduğu save dosyasını atıyorum.
Teker teker bakıp size en uygun olan noktayı seçebilirsiniz.
Rar'ı direkt şu klasöre atıp çıkartın.
Belgeler\The Witcher 3

Bi' süredir oynamıyorum ve önceki savelerde nerede olduğumu pek hatırlamıyorum. Eğer işinize yarayacaksa, içinde birçok kayıtlı noktanın bulunduğu save dosyasını atıyorum.
Teker teker bakıp size en uygun olan noktayı seçebilirsiniz.
RAR'ı direkt şu klasöre atıp çıkartın.
Belgeler\The Witcher 3

Hocam kusura bakmayın geç cevap veriyorum uyarı almıştımda. Hocam DLC lazımmış yoksa açılmıyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı