The Witcher 3 vs RDR 2

İki oyunun birbiriyle benzer yanı yok neredeyse, rakip olduklarını bile düşünmüyorum.

İkisinden biri derseniz RDR 2 derim tabii ki.

İkisi de çok kaliteli oyun ama Witcher'ı 3 kere bitirdim, RDR2'yi 1 kere bitirdim de vahşi batı benim tarzım değilmiş. O nedenle Witcher diyorum ama kişiden kişiye değişir bu durum.

Ben witcher 3 diyorum hocam çok etkisinde bıraktı beni keşke bitmeseydi hikayesi.

Witcher 3 hayranı olarak yazıyorum: ikisi de harika oyunlar, ikisinin de tadını almak için çaba göstermek gerekiyor ama bi kere tadına varınca da bi daha kopamıyosun GODLESS diye bi dizi var, dün ona başladık, diziyi izleyince tekrar rdr2 gazı geldi mesela. Bu oyunlar yıllar geçse de oynanacak baş yapıtlar.

The Witcher 3 bence aksiyon ve rol yapma olarak daha iyi. RDR2 ise grafik ve mekani olarak daha iyi ama bence Witcher 3.

RDR2 tam bir sanat eseri. Witcher'ı 1 saat oynadım ve sinematiklerden sıkıldım 1 saat aksiyon 3 saat sinematik

RDR2 tam bir sanat eseri. Witcher'ı 1 saat oynadım ve sinematiklerden sıkıldım 1 saat aksiyon 3 saat sinematik
Senin bahsettiğin oyunlar TWD gibi oyunlar, Witcher 3'de görev dışı açık dünyada gezinirsen ara sahne çok çok az çıkıyor. Görevlerde de çıkması normal zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…