The Witcher 3: Wild Hunt güzel mi?

Oyunu klavye mouse ile oynayacagım sarar mi? Ve oyunun hikayesi oynanışı nasil?
Soru mu bu da hocam. Tam bir başyapıt ama oyunu oynamadan önce Witcher 1 ve 2'yi oynayın. Eski oyunları oynamak istemiyorum derseniz de eğer Youtube'dan Witcher 1 ve 2'nin hikayesini izleyin. Ondan sonra Witcher 3 oynayın.

Hocam witcher 3 eskimişti grafik ve oynanış olarak next gen ile bunu hallettiler oyunlara aşırı bağlanan tiplerdenseniz oyunu bitirince içinizde bir boşluk oluşabilir şuna da değinmem gerekiyor oyunun finali tam bir hayal kırıklığıydı oyunu bitirince yennefer, triss, ciri, zoltan gibi ana karakterleri asla bulamıyorsunuz ancak blood and wine dlcsinin sonunda seçtiğiniz kadın geliyor
Eğer illa o arkadaşlarımda yanımda olsun diyorsanız multi companion mod kurabilirsiniz multi companion mod kurarsanız corvo bianco(blood and wine dlc sonundaki eviniz)ya bütün arkadaşlarınız spawn oluyor(yennefer, triss, ciri, shani, keira metz, eskel, lambert, regis, phillipa eartz, fringila vigo, zoltan ve dandelion) şahsen ben bitirince o modu kurudum en azından onlarla etkileşime girebiliyorsunuz ev canlanıyor adeta öbür türlü çok boş kalıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı