The Witcher 3'ün hangi paketi alınmalı?

Game of the Year Edition alırsan oyunun tamamına sahip olursun. Bedava ek paketleri de alırsın. Elindeki bilgisayar 1080p oynamaya rahatlıkla yeter.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Game of the year Edition alırsan oyunun tamamına sahip olursun. Bedava ek paketleri de alırsın. Elindeki bilgisayar 1080p oynamaya rahatlıkla yeter.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşın işlemcisi farklı.

Darboğaz olmadığı sürece işlemci o kadar fark ettirmez. Witcher 3 ekran kartına yüklenen bir oyun.

Hocam arkadaşın işlemcisi 4 çekirdekli, benim işlemcim 1600 AF ancak bir ara MSConfig ile 4 çekirdek olarak ayarlamıştım darboğaz olmuştu 1650S ile bu yüzden performansı yeterli olmayabilir dedim.

Hocam arkadaşın işlemcisi 4 çekirdekli, benim işlemcim 1600 AF ancak bir ara MSConfig ile 4 çekirdek olarak ayarlamıştım darboğaz olmuştu 1650S ile bu yüzden performansı yeterli olmayabilir dedim.

Oyunu satın aldım. Testini yaptım 1680-1050 çözünürlükte orta ayarlarda çok rahat oynatıyor.
Oyunu satın aldım. Testini yaptım 1680-1050 çözünürlükte orta ayarlarda çok rahat oynatıyor.

Teşekkür ederim herkese :)

Geri
Yukarı