The Witcher: Enhanced Edition, GOG Galaxy'de kısa süreliğine ücretsiz!

Alikaplan801

Decipat
Makaleler
7

The Witcher serisininin ilk oyunu olan The Witcher, iyileştirilmiş hali olan Enhanced Edition ile birlikte GOG Galaxy'de kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Oyunu ücretsiz bir şekilde GOG kütüphanenize ekleyebilmek için yapmanız gerekenler:

1. GOG GALAXY 2.0 - All your games and friends in one place. adresinden GOG Galaxy uygulamasını bilgisayarınıza yükleyin.
  2. GOG Galaxy üzerinden GOG hesabınıza giriş yapın.
  3. Ana sayfada yer alan 'GOG.com Gıveaway' bölümündeki 'Yes, claim' seçeneğine tıklayın.
Bu yöntemleri uyguladığınız takdirde; The Witcher: Enhanced Edition, GOG kütüphanenize ücretsiz bir şekilde eklenmiş olacaktır.

Teşekkürler hocam. Eski Steam hesabımı kaybettikten sonra ilaç gibi gelecek

Oyunu birkaç gün önce bitirmiştim ama Enhanced Edition olanın farkı sadece şu ana hikaye harici bölümler mi?

Oyunu birkaç gün önce bitirmiştim ama Enhanced Edition olanın farkı sadece şu ana hikaye harici bölümler mi?
Enhanced Edition ile oyunun grafikleri iyileştirildi. Birkaç gün önce bitirdiğiniz oyunu Steam'den aldı iseniz, o da Enhanced Edition'dur.

Orijinal The Witcher'ı zor bulursunuz hocam. 2008'de Enhanced Edition çıktı ve her yerde bu satılıyor. Sizinki de budur yani.

Arkadaşlar bu kampanya halen devam ediyor. GOG Galaxy'i bilgisayarınıza indirin ve ardından hesabınıza giriş yapın karşınıza bedava The Witcher almak isteyip istemediğinize dair soru çıkıyor, "yes" dediğiniz takdirde kütüphanenize ücretsiz bir şekilde eklenmiş oluyor.

Şu an geçerli değil galiba. Yapamadım.

Şu an geçerli değil galiba. Yapamadım.
GOG Galaxy uygulamasını indirdiğiniz zaman ana sayfada karşınıza yeşil bir kutucuğun çıkması gerekiyor. Ben 1 hafta önce bu şekilde yine almıştım oyunu.

GOG Galaxy uygulamasını indirdiğiniz zaman ana sayfada karşınıza yeşil bir kutucuğun çıkması gerekiyor. Ben 1 hafta önce bu şekilde yine almıştım oyunu.
GOG Galaxy'i yeniden başlatınca düzeldi. Eyvallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…