The Witcher hikayesi

Witcher 1 mod falan kurman oyunu güzelleştirir ama birçok mod daha yüksek sistem gereksinimi istiyor. Ben 10 tane falan mod kurdum, oyunu bugün bile oynuyorum.

Yennefer'de aranmayacak gibi değil ki Maşallahı var ablamızın. Letho'yu Geralt hatırladı da ben hatırlayamadım bak, kimdi o ?

Yennefer'i öğrendik, sevgilimizmiş, Triss'de sevgilimiz ( fakat ayrılmışız , barıştırdım ben oyunda gene işini gördüm Geralt'ın ) Ciri'yi de başlarda anlamadıydım o da mı sevgilimiz diyordum ki meğersem üvey kızımışmız, o da cool bayağı.
Vesemir'i sevdim ben fakat neden artık Witcher eğitilmediği konusuna takıldım, oyunda 3-4 tane witcher gördüm, onlarda ölüverse piyasada witcher kalmayacak, neden yeni witcher eğitilmiyor, eğitiliyor da ben mi görmedim yoksa?
Zoltan'ı ben görmedim veya gördüysem hatırlayamadım, o kim idi ?

Aynen, oyunu türkçe yamalı ve space tuşuna basmadan oynamak gerekiyor, bu şekilde hikayeyi anlayabiliyorsunuz. Karekter ekranında da her çıkan karekteri okuyup az çok bilgi sahibi oluyorsun

Eğer gerçekten oyunu anlamak istiyorsan dialogların hepsini kullan puzzle gibi birleştir ve kafanın olayları şekillendirmesinin ve sıraya koymasının keyfini yaşa. Biraz aksak ve hatırladıkça gülümseten bir hikayesi var. Şimdi oynanışa gelirsek birinci oyunun hikayesini YouTube üzerinden Türk kanallarından dinle ve oyunu atlamanı öneririm. Sebebi ise tarayıcı oyunu gibi bir dövüş mekaniği olması tabii bunlar benim görüşlerim kimisinin hoşuna gidiyor olabilir. İkinci oyun oynanabilir fakat pratik istiyor. Üçüncü oyun ise içerik olarak gerçekten çok zengin ve dövüş mekanikleri olsun NPC' lerin yaptığın hareketlere karşılık geri bildirimleri olsun gerçekten etkiliyici. Tüm DLC' leri satın al ve oyna. Pişman olmayacağına eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…