The Witcher Trilogy vs. GOTY

GOTY aldıktan sonra Witcher 1 ve 2'nin indirime girmesini bekleyebilirsin, 2 lira falan oluyor ikisi de indirimde. Ancak bu sırada iade süren geçer, olur da beğenmezsen diye yani. İlk iki oyunun hikayesini bilmeden Witcher 3 oynanmaz, bir halt anlamazsın.

1 ve 2 nin hikayesini öğrenin zaten 3. oyunun başlangıcında (1 hariç tüm oyunlarda var) önceki oyunda neler yaptığınızı anlatmanızı istiyor. Hikaye olarak hiç bir şeyden geri kalmazsınız DLC için bile sadece alınır.

Alması sıkıntı değilde oynaması biraz sıkıntı.
Youtube üzerinden kısa şekilde hikaye anlatımları oluyor. İsterseniz hikayeyi öğrenip, direkt 3. oyundan başlayabilirsiniz. Ben direkt hikayeyi bilmeden 3. oyundan başlamıştım. Ondan sonra sayısız kez bitirdim. Birinci oyun combat yönüyle can sıkabilir. İkinci oyun ise gayet güzel. Speedrun olarak oynayabilirsiniz veya dediğim gibi hikayenin özetini okuyun.

Witcher 1'in kontrolleri diğer oyunlardan çok farklı, doğru zamanı tutturma üzerine Witcher 2 iyidir zevkle oynarsın fakat bu 2 oyununda açık dünyası olmadığını belirteyim. YouTube'da biri Witcher 1 ve 2'nin hikayesini özetleyen bir video yapmıştı eğer direkt Witcher 3'e başlayacaksan o videolara bakabilirsin. Ya da bakmaya da bilirsin, eğer canın Witcher 3 çekiyorsa direkt onu oyna, bu oyunlar saatler sürüyor, sırf canın Witcher 3 oynamak istiyor diye hikayesini öğrenmek için diğer oyunlara 60 saat gömme derim ben.

Witcher 1'in kontrolleri diğer oyunlardan çok farklı, doğru zamanı tutturma üzerine Witcher 2 iyidir zevkle oynarsın fakat bu 2 oyununda açık dünyası olmadığını belirteyim. YouTube'da biri Witcher 1 ve 2'nin hikayesini özetleyen bir video yapmıştı eğer direkt Witcher 3'e başlayacaksan o videolara bakabilirsin. Ya da bakmaya da bilirsin, eğer canın Witcher 3 çekiyorsa direkt onu oyna, bu oyunlar saatler sürüyor, sırf canın Witcher 3 oynamak istiyor diye hikayesini öğrenmek için 60 saat bir oynamak istemediğin bir oyuna gömme derim ben.
Kesinlikle. Bende öyle düşünüyorum izleyeceğim video bu.
YouTube üzerinden kısa şekilde hikaye anlatımları oluyor. İsterseniz hikayeyi öğrenip, direkt 3. oyundan başlayabilirsiniz. Ben direkt hikayeyi bilmeden 3. oyundan başlamıştım. Ondan sonra sayısız kez bitirdim. Birinci oyun combat yönüyle can sıkabilir. İkinci oyun ise gayet güzel. Speedrun olarak oynayabilirsiniz veya dediğim gibi hikayenin özetini okuyun.

Bu videoyu izlemeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı