Themeforest Wordpress Tema Sorunu

Hiçbir bilgi vermemişsiniz. Gerçek hosting veya herhangi bir sunucuya kurunuz. Ek olarak 60$ verdiyseniz satıcı ile iletişime geçip yardım almaya çalışın çünkü orada bir satış yapılacaksa desteği ilk başta mutlaka sağlanmalı.

Temayı kurduysanız gerekli bileşenleri kendiniz düzenlemeniz gerekiyor. Temanın ayar sayfasından diğer ayarlamalar da yapmalısınız. Eklentiler düzgün çalışmıyorsa doğrudan eklenti sayfasından o eklentinin ayarlarının olup olmadığını kontrol edin. Her yayımcının tema konfigürasyonu farklıdır. Ayrıca aldığınız temanın wordpress sürümünüz ile uyumunu da kontrol edin.

Arkadaşımla beraber dükkanı için tema aldık. İlk olarak locale kurup bakalım dedik ama demodaki sitenin boş hali. Pluginleri kurmamıza rağmen hala aynı.

Coiffeur - Hair Salon WordPress Theme

Merhaba;

Tema güzel bir şekil de kodlanmış. Tam olarak bilgi vermemişsiniz, dolayısıyla nereye yaptınız nerede yarım kaldınız bilemiyorum. Tema sahibinin dökümantasyon belgelerini incelemenizi tavsiye ederim. Ufak bir ingilizce ile ya da Google translate ile rahat bir şekilde yükleme yapabilirsiniz. Temanın çoğu yeri bileşenlerden ayarlanıyor. Tema içeriğini bilemediğim için tam olarak net bir şey söyleyemiyorum. Sanırsam sayfa düzenleme ( drag - drop ) üzerine yapılacak bir ana sayfa modellemesi var. Dökümantasyon sayfasını atıyorum incelemeniz de fayda vardır. Ayrıca bir demo yüklemesi var diye görüyorum. Demo yükleyip üzerin de istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Coiffeur Documentation

Video Tutorials | Coiffeur Documentation

Örneğin tema ham haliyle duruyor menüler ayarlar kısmında görünüyor fakat siteye baktığımda bir etki olmuyor. Bunun için önereceğiniz bir rehber var mıdır. Araştırmama göre .xml dosyası yüklemek direk demosunun kurulumunu sağlıyormuş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı