Thermal Grizzly Kryonaut vs Arctic MX-4

Aralarında illaki fark olacaktır çünkü değerleri farklı Kryonaut 12,5 w/m-k iken MX-4 8,5 w/m-k bu yüzden sıcaklık farkı tabii ki olacaktır. Ancak aradaki fiyat farkı 100 TL olunca 2-3 derece için o kadar para vermek istemedim. İkisi de uzun ömürlü ve kaliteli macunlar sorun olacağını düşünmüyorum.
E tabi olacak ama öyle aman aman da bir fark yok gördüğünüz üzere.

Evet evet o kadar abartı bir fark yok o yüzden memnunum şu an tek düşüncem ürünün sahte olup olmaması yönünde eğer sahte olmaz ise daha da mutlu olacağım 😀
Sahteyse de Amazon satıcının icabına bakar sizi de madur etmez yüksek ihtimal,
En son kardeşim rübik küpü aldığında sahte çıkmıştı, para iadesini kendileri yapmış geri iade kodunun çalışmadığı küp sizde kalsın demişti, satıcı da babamı arayıp küpü kendilerine göndertmeye çalışmıştı :D

Sahteyse de Amazon satıcının icabına bakar sizi de mağdur etmez yüksek ihtimal,
En son kardeşim rübik küpü aldığında sahte çıkmıştı, para iadesini kendileri yapmış iade kodunun çalışmadığı küp sizde kalsın demişti, satıcı da babamı arayıp küpü kendilerine göndertmeye çalışmıştı :D

Amazon bu konularda çok iyi memnuniyet konusunda, hem Prime üyesi olduğum için hem de memnuniyetlerine güvendiğim için Amazon'dan alacaktım, böyle bir indirim sunduklarında ise daha da mutlu oldum. Umarım iyi bir alışveriş olur benim için, sizin konunuza gelirsek satıcının küpü geri istemesi çok komiğime gitti 😁

Amazon bu konularda çok iyi memnuniyet konusunda, hem Prime üyesi olduğum için hem de memnuniyetlerine güvendiğim için Amazon'dan alacaktım, böyle bir indirim sunduklarında ise daha da mutlu oldum. Umarım iyi bir alışveriş olur benim için, sizin konunuza gelirsek satıcının küpü geri istemesi çok komiğime gitti 😁
Küpü istemesi Amazondan ceza yememek için, biz kendi aramizda hallettik konumuna getirmek için :D

Geri
Yukarı