Elektronik Thermalright Phantom Spirit 120 SE (Siyah) 1499TL!

R5 5600 var elimde hocam. Kışın sıkıntı yok ama stok fan yazın ateş atıyor. Hazır bulmuşken alsam mı yoksa SE 214 XT vs mi baksam?

Peerless Assassin modelini yeni sipariş ettim, bugün kargoya verildi 1636'ya geldi. Eğer bu modelin indirime gireceğini bilseydim beklerdim. Kafam karıştı acaba iade edip bu modeli mi alsam

Son düzenleme:
Zam gelecek diye sipariş vermiştim; indirim geldi. Bir tane daha sipariş verdim, ilk verdiğim sipariş gelince mecburen iade edeceğim. Ayrıca AliExpress'ten 190 TL'ye yine Thermalright markasının LGA 1700 soket için olan braketini aldım. 12400F + stok soğutucuyla şu an çok rahat 100 dereceyi görüyorum (termal macun sürmedim, boşa gidecek diye). Bakalım, ürünler ne kadar fark yaratacak, merakla bekliyorum.

Ya abi dalgamı geçiyonuz daha geçen aldım 3-4 gün oldu indirime girmiş

R5 5600 var elimde hocam. Kışın sıkıntı yok ama stok fan yazın ateş atıyor. Hazır bulmuşken alsam mı yoksa SE 214 XT vs mi baksam?
5600 ile Aerocool Cylon 4F kullanıyorum. Stok famla neredeyse 10-15 derece fark ediyor. Oda sıcaklığı 22-23 derece.

Hocam yakın zamanda Peerless assassinin Argbsini almayı düşünüyordum, Phantom spirit ile arasındaki farklar tam olarak nedir? Bir de Ryzen 5 5600X için yeterli bir fanmıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…