Thermaltake Commander G33 alınır mı?

Clapton

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. Yeni kasa toplamak için araştırma yapıyordum, şu yukarıdaki kasanın fiyatı bana çok uygun geldi. İçerisindeki güç kaynağının değeri 844 lira. Thermaltake Smart RGB Serisi BX1 750W 80+ Bronze PSU Fiyatı ve iki adet de 200 Mm'lik fan veriyor. Kasa bedavaya gelmiş oluyor. Sizce alınır mı? Normalde Corsair düşünüyordum ama fiyat çok uygun geldi. Siz ne düşünürsünüz merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Yeni kasa toplamak için araştırma yapıyordum, şu yukarıdaki kasanın fiyatı bana çok uygun geldi. İçerisindeki güç kaynağının değeri 844 lira. Thermaltake Smart RGB Serisi BX1 750W 80+ Bronze PSU Fiyatı ve iki adet de 200 Mm'lik fan veriyor. Kasa bedavaya gelmiş oluyor. Sizce alınır mı? Normalde Corsair düşünüyordum ama fiyat çok uygun geldi. Siz ne düşünürsünüz merak ettim.

Hocam hava sirkülasyonu iyi gibi gözüktü yorumlarda da hava sirkülasyonunun cok iyi oldugundan bahsetmişler bence kaçırmayın alın.

Sistemin diğer parçalarını da yazarsanız uygun bir PSU bakabiliriz fakat bu kasa yı incelersek dediğiniz gibi güzel bir kasa mesh ve PSU da kaliteli alınabilir.

Güzel bir kasa. Ben almayı düşünüyordum ancak ekran kartım içine sığmıyordu.

Kartınızın modeli neydi acaba ?

Hocam hava sirkülasyonu iyi gibi gözüktü yorumlarda da hava sirkülasyonunun cok iyi oldugundan bahsetmişler bence kaçırmayın alın.

Yarın gaming gecesinede bir bakiyim diyorum.Orada daha uygun bulamazsam hemen alacağım.

Sistemin diğer parçalarını da yazarsanız uygun bir PSU bakabiliriz fakat bu kasa yı incelersek dediğiniz gibi güzel bir kasa mesh ve PSU da kaliteli alınabilir.

Sistemi daha kurmadım aslında ama oynadığım oyun eski ve sadece İşlemci kullanıyor.Yani onboard ekran kartı bile yetiyor denebilir.Şuan eski sistemimde i5 8400 var ve oyunda 10 pencere açtığımda CPU %90-100 arası oluyor.Benim isteğim 20 pencere üzerini rahat açabilmek.O yüzden i7 10700K almayı düşünüyorum.Ekran kartı 4 GB GT730 var onu takmayı düşünüyorum ama ileride daha iyi kart takıp yeni oyunları yüksek ayarda oynamak isterim.O yüzden Z Anakart ve 10700K düşünüyorum.Sanırım Watt ihtiyacı için sordunuz 750 Watt yeterli olur mu bu sistem için ?

Yeni konular

Geri
Yukarı