Thermaltake kasaya fan takılır mı?

Vesselam13

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba kasanın bu üst tarafına iki tane fan takabilir miyim? Bir de işlemci sıcaklığını düşürür mü?

Dosya Ekleri

• 20200820_101321.jpg
    20200820_101321.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 121
Soğutucu bilgilerinizi alabilir miyiz? Size uygun bir hava soğutma önerebiliriz.
Ayrıca sıcaklık değerlerin haddinden fazla değil. Replika bir fan ve kötü bir soğutma olduğunu tahmin ederek söylüyorum.

Sıcak hava içerde kalırsa yükselir. Eğer 2 tane üste dışarıya hava atıcak şekilde fan eklerseniz yüksek ihtimal sıcaklık değerleri azalacaktır. Çünkü ek fan içerdeki sıcak havayı atıcak ve donanım parçaları daha serin çalışacak.

Soğutucu bilgilerinizi alabilir miyiz? Size uygun bir hava soğutma önerebiliriz.
Ayrıca sıcaklık değerlerin haddinden fazla değil. Replika bir fan ve kötü bir soğutma olduğunu tahmin ederek söylüyorum.
Snowman M800 Intel 775/1155/1156/1150/1151 İşlemci Cpu Fanı Fiyatı bilgisayarcı bunu takmış birde 50 tl aldı benden
Sıcak hava içerde kalırsa yükselir. Eğer 2 tane üste dışarıya hava atıcak şekilde fan eklerseniz yüksek ihtimal sıcaklık değerleri azalacaktır. Çünkü ek fan içerdeki sıcak havayı atıcak ve donanım parçaları daha serin çalışacak.
Bende öyle düşünüyorum hocam

Geri
Yukarı