Thermaltake Litepower 550 iyi midir?

EgeN7

Megapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Müh.
Merhaba, Vatan'dan bilgisayar toplarken iyi bir güç kaynağı seçmiştim ancak ufak pürüzler çıktı fiyat bir şekilde arttı, bu sebeple güç kaynağından kısmak zorunda kaldım. Keşke kısmasaymışım diyorum şu an. Bu PSU, verimlilik olarak nasıldır, elektrik faturasına yansıması diğerlerine oranla fazla mı olacaktır, sistem 1660 Ti, Ryzen 5 2600X. Öneren kişi de zaten sistem bu kadar çekmeyecek dedi, marka kaliteli dedi ama tabi modele dikkat etmeyince almış bulundum. O kadar araştırıp gidiyorum sonra orada alınacakken hiçbir şeye dikkat etmiyorum. Yük altında ses geliyor mu diye dinleyeceğim eğer problem varsa iade olabilir mi?

2 ay boyunca kullandım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Ancak bu model CPU Tier List'te çok düşük bir sırada. 1-2 yıl kullanıp başka bir PSU'ya geçmek gerek bence ancak belli olmaz uzun süreler de götürebilir.

2 ay boyunca kullandım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Ancak bu model CPU Tier List'te çok düşük bir sırada. 1-2 yıl kullanıp başka bir PSU'ya geçmek gerek bence ancak belli olmaz uzun süreler de götürebilir.
1-2 yıla allah büyük :) Şimdilik sistemi açsında sorunun psu dan olduğunu anlayayım yeterli. Teşekkür ederim bilgi için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı