Thermaltake PSU garantiye nasıl gönderilir?

Kemânkeş-

Megapat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣
İtopya'dan 6-7 ay önce aldığım hazır sistem oyun oynarken kendi kendine kapanıyor. OCCT Power testinde kapanmıyor ancak 3D Test yaptığımda kapanıyor. Bundan dolayı ekran kartında sorun olduğunu düşünüyorum ancak bu sorunların PSU'dan kaynaklandığını da biliyorum. Yine de yardımcı olmak isteyen olursa diye sistemimi bırakayım.
AMD Ryzen 5 3600,
MSI B450M-A PRO Max
RTX 2060 Ventus 6GB
XPG Gammix CL16 DDR4 8x2 RAM
Thermaltake V200 Kasa + 600W PSU

Her neyse, ana odak bu değil. Thermaltake Türkiye hakkında bilgi sahibi olan var mı? Kasam Thermaltake V200, PSU dahili 600W. Sadece PSU'yu söküp garantiye yollayabilir miyim? Nasıl iletişime geçmeliyim, İtopya yardımcı olur mu? Bilgisi olan bilgisini aktarırsa sevinirim.

İtopya'dan 6-7 ay önce aldığım hazır sistem oyun oynarken kendi kendine kapanıyor. OCCT Power testinde kapanmıyor ancak 3D test yaptığımda kapanıyor. Bundan dolayı ekran kartında sorun olduğunu düşünüyorum ancak bu sorunların PSU'dan kaynaklandığını da biliyorum. Yine de yardımcı olmak isteyen olursa diye sistemimi bırakayım.
AMD Ryzen 5 3600,
MSI B450M-A PRO Max.
RTX 2060 Ventus 6 GB.
XPG Gammix CL16 DDR4 8x2 RAM.
Thermaltake V200 kasa + 600W PSU.

Her neyse, ana odak bu değil. Thermaltake Türkiye hakkında bilgi sahibi olan var mı? Kasam Thermaltake V200, PSU dahili 600W. Sadece PSU'yu söküp garantiye yollayabilir miyim? Nasıl iletişime geçmeliyim, İtopya yardımcı olur mu? Bilgisi olan bilgisini aktarırsa sevinirim.

Bu site üzerinden destek alabilirsiniz: Thermaltake Turkey

1610552201184.png

Geri
Yukarı