Thermaltake Smart 650W Kernel-Power 41 Hatası

Rynkard

Decapat

Recep abi aylardır aynı sorunla karşı karşıyayım. Gigabyte GTX1660 Super aldım ve sistemime entegre ettiğimden beri bu sorun var. Genelde yük altındayken sistem veya boştayken resetliyor kendini. Sence önce ekran kartını garantiye göndermek mi mantıklı yoksa direkt yeni bir PSU almam mı gerekir. Cevabın benim için çok önemli sağlıklı günler dilerim.

@Rynkard kullandığın PSU fotoğraflardaki ile aynı mıdır?

Dosya Ekleri

• IMG_20210210_191449_tigr.jpg
    261,9 KB · Görüntüleme: 112
  • IMG_20210210_191441_tigr.jpg
    104,9 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen değiştir... Kesin PSU demeyeceğim ama Thermaltake PSU ile sorun yaşayan çok oldu.

Abi iyi akşamlar dilerim evet aylar sonra bu konudaki sorunum için tekrar yazıyorum. PSU değiştirdikten sonra kernel63 hata kodu almaya devam ettim ancak PC kapanmadığı için hiç de üzerine gitmedim sorunun idare ettim.

Bu akşam itibarıyla bilgisayar kernel63 için kendini resetledi ve ekran kartımın garantisi bitmeden göndermek istiyorum " Gigabyte GTX1660 Super".sence bu adım doğru mudur yoksa farklı bir şey mi önerirsin?

Ayrıca ben aldığımda ürün 2400TL idi şimdi olmuş fiyatı 14bin civarı ayrıca performansta da ciddi düşüşler görüyorum. Servispoint firmasıyla anlaşmalı ama internette affedersin hakaret etmeyen kalmamış firmaya.

Çok uzattım biliyorum ama senden başkasının da sözüne pek güvenmiyorum sence ne yapmalıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…