Thermaltake Smart RGB 600W Coil Whine Sorunu

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Ben bu lanet güç kaynağını tam tamına 3 kez servise yolladım CW sebebi ile. Tekrar göndersem/göndermesem kafasında idim lakin fan kafayı yiyene kadar. Yük altında fan hızlanıyor, bu gayet doğal fakat takır tukur saçma sapan ses çıkartmaya başladı. PSU'dan geliyor %100 eminim. Vatan Bilgisayar'a verdiğimde, servis onay vermez ve iade edilmeme şansı var mı? Aynı sorundan 3 kez gitti, bu sefer 4. gidişi ve CW + fan yüksek devirde döndüğünde çıkan garip bir çatırdama sesi. İade onaylanmaz ise nasıl bir yol izlemem gerekir? Yeter artık bu PSU'dan çektiğim. "Uuu arcibi!" RGB'si batsın!

CW + Fan delirmesi = Kafayı yemelik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Ben bu lanet güç kaynağını tam tamına 3 kez servise yolladım CW sebebi ile. Tekrar göndersem/göndermesem kafasında idim lakin fan kafayı yiyene kadar. Yük altında fan hızlanıyor, bu gayet doğal fakat takır tukur saçma sapan ses çıkartmaya başladı. PSU'dan geliyor %100 eminim. Vatan Bilgisayar'a verdiğimde, servis onay vermez ve iade edilmeme şansı var mı? Aynı sorundan 3 kez gitti, bu sefer 4. gidişi ve CW + fan yüksek devirde döndüğünde çıkan garip bir çatırdama sesi. İade onaylanmaz ise nasıl bir yol izlemem gerekir? Yeter artık bu PSU'dan çektiğim. "Uuu arcibi!" RGB'si batsın!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam geçmiş olsun. Artık RGB'ye isyanlar en sonunda başladı. "Sonuna kadar destekliyorum!". 🤣

CW + Fan delirmesi = Kafayı yemelik.

Bu seride RGB olanlarda bu sorun var birkaç kişide aynı sıkıntıyı görmüştüm. RGB olmayan seriyi almak lazım. Hadi kasa, klavye vs... RGB olsun anlıyorumda PSU için hiç gerek yok bence. :D 3 sefer göndermişsiniz direkt THH başvurusu yapın.

RGB olmayan seriyi almak lazım. Hadi kasa, klavye vs... RGB olsun anlıyorumda PSU için hiç gerek yok bence.

Aslinda iyi olur diye dusunuyordum fakat bu sorunlari isi berbat etti.

3 sefer göndermişsiniz direkt THH başvurusu yapın.

3 Sefer degisim icin yolladim, son olarak iade deneyip, olumsuz sonuclanmasi durumunda THH'ne basvuracagim gibi gozukuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı