Thermaltake TR2 ST 650W güç kaynağı alınır mı?

Rica ederim. Yani memnun olduğunuz sürece kullanmanızda bir sakınca yok. Baktınız ilerde bir gün bir şeylerde yenilik yapasınız geldi ve aklınıza pek çok şey ile birlikte PSU değiştirmek de geldi. Keyfinize göre yani.

Benim PSU modelim de TT. Smartpower 650 kullanıyorum. 2014 yılında aldım. 10 yıldır sorunsuz çalışıyor.
Tamamdır, hazır sistemlerde kullanılan PSU'lar genelde çok kalitesiz olduğundan şüpheyle yaklaşmıştım onu da sayenizde çözdük.

@Oreki'nin ifade ettiği gibi AC Loss to Power Ok Hold Up Time (genelde kısaca "Power Ok - Güç iyi" olarak kullanılan) giriş AC gerilimi kesildikten sonra çıkış DC kanalları voltaj eşiklerinin dışına çıkılması baz alınarak ölçülen süre ki standarda göre 16 ms minimum ve Hold Up süresi (17 ms minimum) ile arasında 1-5 ms olmalı.

@jsa92 paylaştığınız tabloda "Güç iyi sinyali" olarak belirtilen yüksek ihtimalle "Power_Ok Delay" olmalı ki kendisi; PSU açılıp da 12V, 5V, 3.3V kanallarının %95 seviyesine ulaşması ile Power Ok sinyalinin üretilmeye başlanması arasındaki, kabul edilebilir sınırları 100-500 ms gecikme oluyor. Tabloda 100-250 ms demişler ki içinde kalıyor.

Temel fark; biri güç verilince, diğeri ise güç kesilince ölçülüyor.

Bu zaman standartlarının bir kısmı ATX 3.1 ile değişti tabii ama konudaki PSU o kategoride değil sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı