Thermaltake V200 Kasa Fan Renkleri Değiştirme

12LoneWolf12

Decapat
Bu gün Vatan Bilgisayar'dan sistem topladım.
Kasa olarak Thermaltake V200 aldım.
Kasanın fanları RGB, kasada RGB tuşu var ve basınca renk değişiyor ama bu tuşa basamıyorum power ve reset tuşları çalışıyor ama bu tuş çok sert ve basılmıyor bunu nasıl düzeltebilirim?
IMG_20190608_212610.jpg

Bu gün Vatan Bilgisayar'dan sistem topladım.
Kasa olarak Thermaltake V200 aldım.
Kasanın fanları RGB, kasada RGB tuşu var ve basınca renk değişiyor ama bu tuşa basamıyorum power ve reset tuşları çalışıyor ama bu tuş çok sert ve basılmıyor bunu nasıl düzeltebilirim?Eki Görüntüle 402277
Başlık çok önceden açılmış ama ben de vatandan aynı kasalı bir sistem topladım ve çok uğraştım o tuşu çalıştırmak için. vatandaki çok zeki toplayan arkadaş rgb düğmesinin kablosu ile hdd led kablosunu karıştırmış sağdaki kapağın altında fan ünitesi var orada en üstteki tekli kabloyu çıkart ve üzerinde ne yazdığına bak rgb tuşunun kablosu 2 pinli bütün bir kablo üzerinde hiç bir şey yazmıyor onu bul ve o yere tak çıkarttığın kablonun ne kablosu olduğuna bak ve anakarttaki gerekli yere tak. sorun bile değil aslında yanlış kabloyu yanlış yere takmışlar çalışmıyor o yüzden. yanıtımı görürsen dönüş yap daha detaylı yardım edeyim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı