Thermaltake V200 kasayı mesh yapma

Muammer Bey

Hectopat
İyi forumlar arkadaşlar bu biraz hem soru için hem bazılarınıza oluyorsa cevap için açtığım bir konu. DA-2 Sistem'i V200 kasa ile sipariş verdim hava akışı sağlamak için mesh yapacağım. Önce isterseniz sorularımdan başlayayım V200 kasasının önü çıkıyor bunu biliyorum fakat akrilik veya pleksi kısmı çıkıyor mu? Bir arkadaş çıkarmış görseli de burada fakat şunu merak ettim arkadaş tırnaklarını kırıp mı çıkarmış yoksa orası da tak çıkar bir kısım mı? Ben bu arkadaşı bayağı bir araştırma sonucu buldum kendisi Türk hatta V200 kasayı mesh panel yaptığı fotoğraf da bu, bende böyle bir şey yapmak istiyorum. Fakat kullananların bildiği gibi ön paneli çıkarınca I/O kablo kısmı da çıkıyor . Bu arkadaş en içteki direk akrilik paneli çıkarmış üstten görünüşü de şu şekilde açıkçası hoş duruyor. Fakat eğer tırnaklarını kırarak falan yaptıysa yapmak pek mantıklı gelmedi. Sorum kullanan arkadaşlara rica etsem siz kendiniz de bir bakar mısınız çıkıyor mu diye vida boşlukları falan gördüm ama dediğim gibi kasa daha elime ulaşmadı gelince yapmak istediğim bu. Eğer çıkıyorsa bu paneli almak isteyenler de varsa linki burada 1 tane almak yetiyormuş panelden falçata ile kolayca kesilebiliyor deniyor eğer oluyorsa böyle bir şey akrilik panelin tırnaklarını kırmadan yani, gayet iyi olur hatta bir de toz filtresi koyarım içinde diye düşündüm. Şimdiden kullanan arkadaşların verdikleri cevaplar için teşekkür ediyorum. Malum bayağı bir kişi V200 kasa ile aldı bu sistemi isteyen yapar isteyen yapmaz biraz da rehber gibi olsun diye açtım ne kadar rehber derseniz artık.
Yanlış görmüyor isem önce civataları söküp o akrilik paneli de çıkarabiliyoruz kasanın kendi sitesinde ki resimleri inceledim.

Aynı kasadan bende kullanıyorum, görseldeki kısım çıkabiliyor yani tırnakları falan kırmamış çıkaran arkadaş, bende yazları çıkartıyorum. Yaptıktan sonra görsel ekler misin belki bende düşünebilirim yapmayı.

Geri
Yukarı