Thermaltake V200 TG için daha iyi hava sirkülasyonu

Synujex

Hectopat
Daha fazla  
Kullanmakta olduğum Thermaltake V200 TG kasasının hava sirkülasyonundan şikayetçiyim. Ekran kartım (MSI Ventus XS 2060 OC) sıcaklığım 80 derece falan oluyor. Daha iyi hava alması için ne yapmalıyım? Kasa garantisi önemli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o kasayı direkt değiştirdim rahatladım. Önden hava almıyor. Öndeki fanların aslında çok çok az hava üflediğini, ön kapağı sökünce anladım. Ön kapağı söküp yan camı da çıkarınca ısınma problemi olmaz. Ama o şekilde de kim kullanır 😊

Ben o kasayı direkt değiştirdim rahatladım. Önden hava almıyor. Öndeki fanların aslında çok çok az hava üflediğini, ön kapağı sökünce anladım. Ön kapağı söküp yan camı da çıkarınca ısınma problemi olmaz. Ama o şekilde de kim kullanır 😊
Ön tarafı nasıl sökmem gerek. Çıkaramadım ben.

Ön tarafı nasıl sökmem gerek. Çıkaramadım ben.
Şuan o kasayı kullanmadığım için net hatırlamamakla birlikte kenarlardan tırnakları var yavaşca çekerek çıkarabilirsiniz. Kasanın yan camını çıkarın. Ön kapagın tırnakları görünüyorsa geri iterek çıkarın. Ama dikkat edin 4-5 derece düşecek diye kapağı kırmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı