Thermaltake V200 vs Cooler Master MB511

Thermaltake V200 vs CoolerMaster MB511

• Thermaltake V200

• Cooler Master MB511

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Undomiel

Decapat
Yer
Mandos'un Salonları
Daha fazla  
Thermaltake V200 veya Cooler Master MB511 bilgisayar kasaları arasında bir seçim yapmam gerekiyor. (Kasa içindeki PSU'u kullanacağım. )
  • "Thermaltake fazla ısınıyor, hava akışı çok kötü" diyenler var.
  • "Cooler Master 511 PSU bakımından kötü" diyenler var.
Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
MB511 öneririm. İçindeki PSU Cooler Master'ın en iyi modeli değil ama yine de çok kötü de değil. İsterseniz kasayı ve PSU'yu ayrı alabilirsiniz. Bütçeniz nedir?

Ama ön fandan ses geliyor. Haberin olsun yada psu'dan ben kasayı bir hafta oldu alalı. Ön fan kısmından ses geliyor. Neden anlamadım.

80plus var içinde bunun. Rgb destekli.
Bu model mi? Eğer buysa PSU değişikliğine gerek yok. İçindeki VS650 olması lazımdı PSU.

Aynen bu 80plus 750watt var içinde gerek yok ama bi ses geliyor cokta, rahatsız edici değil ama ön rgb fandan yada psu geliyor herhalde bilmiyor, tam çözmedim ryzen stock fanından gelmez herhalde sistem yeni kasa güzel sıkıntı yok. Sesi çözemedim nerde geldiğini. Hava akışı filanda güzel bi ses geliyor biraz zıı gibi, tam nerden geliyor çözemedim ama al bence.
Kardeş kasanın cam patladı daha 1 haftalık pc al dediydim ama söyleyim sana.
Ekrankartı camı patlatmış.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı