Thermaltake Versa T25 fan sesi düşürme

at0mdeniz

Decapat
Daha fazla  
Kullandığım kasa Thermaltake Versa T25 ön tarafında 3 adet ARGB ve arkada 1 adet normal egzoz fanı bulunmakta. Kasanın arka tarafında 1 adet fan sürücüsü var, bunu reset tuşuna takmışlar. Fanlar gücü PSU'dan aldığından dolayı son hızla çalışıyorlar ve bu aşırı derecede rahatsız ediyor. Bu hızı düşürmenin bir yolu var mı?
Anakart: Gigabyte H510M-H

Kimse cevap yazmayacak mı?

Son düzenleme:
Hocam mesajinizi yeni okudum bende aynı kasadan aldım. Benim on fanlarin RGB si calisiyor ama dönmüyor. Acaba kontrolcüden anakarta fan dönmesi için ekxtra bir kablomu almam lazim. Veya şöyle söyleyeyim sizin kasada on fanların dönmesini hangi birim veya kablo giriş sagliyor

Hocam mesajinizi yeni okudum bende aynı kasadan aldım. Benim on fanlarin RGB'si calisiyor ama dönmüyor. Acaba kontrolcüden anakarta fan dönmesi için ekxtra bir kablomu almam lazim. Veya şöyle söyleyeyim sizin kasada on fanların dönmesini hangi birim veya kablo giriş sagliyor.

PSU'dan giden bir kablo var o bağlı mı?

Aynı kasaya ben de sahibim. Kasayla birlikte gelen bir fan kontrolcü var. Bu kontrolcünün kablosu anakarta gidiyor. Bu şekilde BIOS üzerinden fan kontrolü yapabiliyorum. Aynı zamanda bilgisayarın üzerindeki RESET tuşuna bastığımda RGB ışıkların renklerini değiştirebiliyorum.

Aynı kasaya ben de sahibim. Kasayla birlikte gelen bir fan kontrolcü var. Bu kontrolcünün kablosu anakarta gidiyor. Bu şekilde BIOS üzerinden fan kontrolü yapabiliyorum. Aynı zamanda bilgisayarın üzerindeki reset tuşuna bastığımda RGB ışıkların renklerini değiştirebiliyorum.

Her anakart üzerinde bu giriş yok.

Geri
Yukarı