Thermaltake Versa T25 kasa hava akışı nasıldır?

HamzaAts

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar ben yeni kasa topluyorum sıvı soğutucuda aldım ama kasama nedense çok güvenemedim. Önde cam var hava alamadığını düşünüyorum o camı çıkarıp oynasam daha mı iyi olur yoksa aynı şekilde kalsın mı? Yandaki temperli camı ve öndeki camı çıkartsam hava akışında ve ısı düşüşünde daha iyi olur mu yoksa 2 3 derece mi etkiler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öndeki camı çıkaracaksan bir toz filtresi montajı yapsan iyi edersin. Öteki türlü içeri felaket toz alır. Ön tarafı cam ama yanlarda hava kanalları var, eğer felaket ısınan bir sistemin yok ise o kanallardan gelen hava yeterli olur.

Yan kapağı açarsan içeri toz alımını arttırırsın ve kasanın sirkülasyon mühendisliği bozulur.

Öndeki camı çıkaracaksan bir toz filtresi montajı yapsan iyi edersin. Öteki türlü içeri felaket toz alır. Ön tarafı cam ama yanlarda hava kanalları var, eğer felaket ısınan bir sistemin yok ise o kanallardan gelen hava yeterli olur.

Yan kapağı açarsan içeri toz alımını arttırırsın ve kasanın sirkülasyon mühendisliği bozulur.

Anladım şu an kasaya sıvı soğutucu sipariş ettim ekran kartım çok ısınıyor o yüzden sordum bu toz filtresini biraz araştıracağım yapabilirsem yapacağım sağ olun.

Peki bu toz filtresini bulamadım onun yerine sineklik ile yapsam olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı