Thermalteke 80 Plus Bronz mu? Corsair VS650 Mi?

Thermaltake de %82 verimlilik var araştırdığıma göre 600W'ı rahatlıkla alabiliyormuşsun, Corsair da ise zaman geçtikten sonra gürültünün arttığı yönde şikayetler var. Marka gözetmeksizin bronze sertifikasını almış olan Thermaltake markasını tercih etmeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Teknopat bilgisayar toplama videolarında Corsair builder vs650 650w 80+ power supply(2018 versiyon) tavsiye edildiğini görmüştüm. Bende sistem topluyorum ve şuan için birkaç parçasını aldim bilgisayarın. Fakat benimde aklımda soru işaretleri var Corsair vs650 için. Acaba ilerleyen zamanda kronik ses sorunu varmış yaparmı diye endişeliyim!

Teknopat bilgisayar toplama videolarında Corsair builder vs650 650w 80+ power supply(2018 versiyon) tavsiye edildiğini görmüştüm. Bende sistem topluyorum ve şuan için birkaç parçasını aldim bilgisayarın. Fakat benimde aklımda soru işaretleri var Corsair vs650 için. Acaba ilerleyen zamanda kronik ses sorunu varmış yaparmı diye endişeliyim!
Benim 2. bilgisayarda Corsair PSU var ama VS600 modeli. Sıkıntısı yok çok şükür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı