Tholl marka RAM'ler iyi midir?

Bütçe
5500'e kadar

badboy79tr

Centipat
Daha fazla  
Anakart
Msi Z790-a
İşlemci
İ7 14700kf
Merhaba. Yeni bir sistem düzmeye çabalıyorum. İşlemcim ve anakartım hazır. Yani MSI Z790-A ve i7 14700KF. Eğer tam tercih için gerekli ise. Akakçe'den 2×16 GB DDR5 7200 MHz diye arttığımda en uygun bunlar çıkıyor. Neden 7200MHz der iseniz anakart maksimum bu kadar destekliyor. Olmuşken neden olmasın. Daha önce hiç duymadığım marka. Kıllanan var mı? Diğerlerinin fiyatları almış başını arşa çıkmış. Alınır mı?

Thull Apex THL-PCAPX57600D5-32G-B 32 GB Kits (2x16 GB) DDR5 7200 MHz CL38 RAM 5.899 TL yerine 5.663,04 TL

Hayatımda ilk defa duyuyorum yüksek ihtimalle bu konuya bakanlarda ilk defa bu markayı duymuş olacaktır diye düşünüyorum. Yorumu size bırakıyorum diğerleri alıp başını gitmişken bu ürün bu kadar ucuz ise babasının hayrına mı ucuzdur yoksa kerizin birisi gelip alsın diye mi ucuzdur?

Hayatımda ilk defa duyuyorum yüksek ihtimalle bu konuya bakanlarda ilk defa bu markayı duymuş olacaktır diye düşünüyorum. Yorumu size bırakıyorum diğerleri alıp başını gitmişken bu ürün bu kadar ucuz ise babasının hayrına mı ucuzdur yoksa kerizin birisi gelip alsın diye mi ucuzdur?
Tholl diye aratınca monitör çıkıyor. Bana daha çok monitör üreten firma gibi geldi. Monster mesela ram üretse. Bilemedim. Msi üretse balıklama atlarım da. Keşke üretse laa. Neyse anladım. Daha bilindik markalara bakmak daha doğru diyorsunuz.

Geri
Yukarı