Thor'un Sonunda Ne Oldu Öyle

Filmi izlemedim ama o yüzden yazılarınızı okuyanadım. Spoiler varsa lütfen belirtin.

Thor'un mitolojisinden filan konuştuk. Ben konuyu filmden sonra çıkan video için açtım. Farklı yere gitti konu. :D

Sizler filmin sonu demişsiniz ama yanılıyorsunuz.

Filmin en son 1 dakikasında da bir şeyler var :D

Onu da biliyorum. Zaten en saçma o geldi bana. Filminin sonunda Thor gidiyordu ya... Onun devamı gibi olmuş. Ben o koleksiyoncu neyin nesi onu anlamadım. Pasifik Savaşı filminde sanki buna benzer bir şey vardı. Onunla dalga geçmeye mi çalışmışlar anlamadım. :D

--------------------------------------------------
Hiçbir yazıda spoiler yoktur. Mitoloji girdi gerçi işin içine... Onda da kiminle evleneceği sonucuna vardık. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu linkte paylaştığım filmde var dediğim adam. Dakika 01:53 - 01:54 civarı... Sonuçta filmler Marvel'e bağlı olduğu ve yeni bir film olduğu için Thor'un sonuna sürpriz gibi bir şey koymuşlar. Linkteki film isminden ötürü saçma geldi ama güzele benziyor. Sorunun cevabını kimse bilmiyordu. Cevabı buldum. Konu çözüme ulaşmıştır. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı