Thread stuckın device driver BIOS eski sürüme güncellemek sakıncalı mı?

hihahoooo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, birçok yabancı sitede yaptığım araştırmalar sonucu ASRock markalı anakartlarda APU işlemciler özelinde BIOS sürümü ile alakalı bu hata alındığını gördüm. Kendim de yaşadım. ASRock B450M PRO4 ve AMD Ryzen 5 3400G işlemciye sahibim sürekli konu başlığındaki hatayı oyunlara girişte alıyordum. Yaptığım araştırma sonucu kendi anakartım özelinde 3.30 BIOS sürümünde bu hatanın asla alınmadığını gördüm ve birçok kişi 3.70 3.90 sürümü ile aldıkları kartları geri 3.30'a düşürerek bu sorundan kurtulmuş. Sizlere sorum BIOS'umu 3.70'den 3.30'a alırken bir sorunla karşılaşır mıyım? İnternette gerekli videoları izledim. Güncelleme yapar mış gibi 3.30 sürümünü flasaha atıp aynı işlemimi yapmam yeterli mi? Aydınlantırsanız çok mutlu olurum.

Yeni BIOS sürümü çıkana kadar eski sürüme dönün, bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum
Aynı anakart ve apu işlemci kullanan herkes bu durumdan şikayetci acıkcası çözümü de bulmuşlar ben de 3.30 a dönücem fakat dediğim şekilde mi yapılıyor?Yani mesela 4.40 sürümünü yüklüyormusum gibi 3.30 u yükleyince 3.70 den 3.30 a mı iniyor direk.Başka bir şey gerekiyor mu?Hassas bir konu herhalde bios işleri yanlış bir şey yapmak istemiyorum.

Aynı anakart ve APU işlemci kullanan herkes bu durumdan şikayetci acıkcası çözümü de bulmuşlar ben de 3.30'a döneceğim fakat dediğim şekilde mi yapılıyor? Yani mesela 4.40 sürümünü yüklüyormusum gibi 3.30'u yükleyince 3.70'den 3.30'a mı iniyor direk. Başka bir şey gerekiyor mu? Hassas bir konu herhalde BIOS işleri yanlış bir şey yapmak istemiyorum.

Korkuyorsanız yeni BIOS sürümünü bekleyin, millet BIOS'dan dolayı hata alıyorsa zaten yeni BIOS sürümü çabuk gelir.

Geri
Yukarı