Rehber ThrottleStop ile Undervolt ve CPU Tuning

Cache daha önemli. Ama bazı sistemlerde ısınmaya pek etki etmeyebilir. Çünkü Cache Offset'i Core'dan daha düşükse ayarlar geçersiz sayılabiliyor.
Şu an bu şekilde ayarlar. Başka bir ayar öneriniz var mı işe yarayacak?

Selamlar ben undervolt işlemini uyguladım. Limits sekmesinde bazı ışıklar yanıyor onlar düzeltilebilir mi?

Dosya Ekleri

• 4FEE4199-F910-4FB6-8885-D2BD76F02E72.jpeg
    83,4 KB · Görüntüleme: 68
  • image.jpg
    226,8 KB · Görüntüleme: 74
  • image.jpg
    231,8 KB · Görüntüleme: 64
Selamlar ben undervolt işlemini uyguladım. Limits sekmesinde bazı ışıklar yanıyor onlar düzeltilebilir mi?
Undervolt'u arttırmanız gerekiyor. Eğer artmıyor, mavi ekran gibi sorunlar ortaya çıkıyorsa kaliteli bir macun almalısınız.

RAPL limiti girmiş olabilir buna çözümümüz yok.

EDP OTHER'ın hepsinde yanması için bir sebep yok. Eğer ki Electrical Design sebepli Throttle yoksa...

Yine de tekrar incelemek lazım sıcaklıkları kontrol altına aldıktan sonra. Macununuzu daha da optime etmelisiniz. Kasanın soğuması lazım azıcık daha. Tam performans verebilmesi için.

Macun MX4 kullanıyorum değiştirdikten sonra en fazla 86 falandı bir hafta sonra 97'lere çıkmaya başladı. Macunla mı ilgili bu durum?
Electrial design işe ilgili olduğunu nasıl anlayabilirim?

Macun MX4 kullanıyorum değiştirdikten sonra en fazla 86 falandı bir hafta sonra 97'lere çıkmaya başladı. Macunla mı ilgili bu durum?
Electrial design işe ilgili olduğunu nasıl anlayabilirim?
Macun orijinal MX-4 değil büyük ihtimalle; hele kırmızı bir yazıyla 2019 Edition yazan bir poşet ambalajı varsa atın gitsin.

Macun orijinal MX-4 değil büyük ihtimalle; hele kırmızı bir yazıyla 2019 Edition yazan bir poşet ambalajı varsa atın gitsin.

Teknobiyotik'den aldım poşetli değildi kutu halindeydi.
1 saat oyundan sonraki değerler...

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    280,6 KB · Görüntüleme: 50
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    234,6 KB · Görüntüleme: 42
  • Ekran Görüntüsü (7).png
    350,2 KB · Görüntüleme: 29
  • oyundan önce.png
    242,9 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…