Rehber ThrottleStop ile Undervolt ve CPU Tuning

watt kontrolünü deneyeceğim teşekkür ederim.
bir de turbo ratio limits kısmında rehberde söylediğiniz gibi hepsini fulleyince donuyor sistem bu neden kaynaklanır?

tpl ekranımdaki ayarlara da göz atarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Ben 4 aydır kullanıyorum, flatcast sitesinde radyom var, ışık FM ben radyoma 130 bot atıyorum dolayısı ile CPU yükseliyordu, Lenovo dizüstü. i7 32 GB RAM PC var. Bu programı yükledikten sonra yüzde 30 düştü CPU değerim. İşime yaradı ayrıc hiçbir sorun çıkarmadı, isteyen gönül rahatlığı ile kulanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba GPU için de anlattığınız konu,rehber var mı ? Gigabyte RTX 2060 ekran kartına sahibim yapmaya korkuyorum. Yardımcı olursanız gerçekten çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
GPU için yok maalesef.
GPU için farklı yöntemler mevcut.
Curve Editor'den 82 den 74 e kadar düşürdüm ama bazı arkadaşlarım zarar verebileceğimi söylediler. Acaba çok fazla mı mv düşürdüm? Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Merhaba hocam, rehberinizi i5 1035G1 işlemcili laptopumda uyguladım. Ama olumlu bir sonuç alamadım. Herhangi bir öneriniz var mı?

Elimde pentinium g4560 işlemcili bir sistem var bu rehberdeki adımları uygulumam bir sorun oluşturur mu ?

Düzeltme sistemde h110m çipsetli anakart var.

Hocam bende i5 7200U işlemcime undervolt yapmak istiyorum ama yardım edebilecek var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…