Rehber ThrottleStop ile Undervolt ve CPU Tuning

İlk macun yenileyin.
Macunu yeniler miyim bilmiyorum hocam. Sınav senem olduğu için zaten Eylül'den itibaren bilgisayarı az kullanacağım. Servise göndersem kalitesiz macun sürüp getirecekler fakat başka bir yere götürsem de garanti bozulacak, ki yeni aldığım bir cihazın garantisinin bozulmasını hiç istemiyorum. O yüzden kafam karışık biraz.

Emin değilim fakat laptopu servise macunla beraber verirseniz değiştirirler bence.

@erengore hocam Iccmax değerlerini olduğu gibi bırakmıştım, onları da yükseltince biraz daha düştü gibi sıcaklıklar. Bu Iccmax tam olarak ne oluyor? Ve arttırmamı önerir misiniz?

@erengore hocam Iccmax değerlerini olduğu gibi bırakmıştım, onları da yükseltince biraz daha düştü gibi sıcaklıklar. Bu Iccmax tam olarak ne oluyor? Ve arttırmamı önerir misiniz?
Sıcaklıklarla IccMax'ın alakası yoktur. Aksine IccMax kaynaklı limit varsa daha da ısındırır performans vermek için.

Evet sonuna kadar itin IccMax değerlerini.

Sıcaklıklarla IccMax'ın alakası yoktur. Aksine IccMax kaynaklı limit varsa daha da ısındırır performans vermek için.

Evet sonuna kadar itin IccMax değerlerini.
Limit olunca daha çok ısındırıyorsa, Iccmax değerlerini fulleyince mantıken limiti arttırmıyor muyuz? O zaman sıcaklıklar düşmez mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…