Rehber ThrottleStop ile Undervolt ve CPU Tuning

Limits'i açamıyorum.

(Yanıtla demeyi unutmuşum.) Limits açılmıyor. Ayarları geri normale aldım.

Limits'i açamıyorum.

(Yanıtla demeyi unutmuşum.) Limits açılmıyor. Ayarları geri normale aldım.

Normale almana gerek yok. Dediğim gibi kalalabilir. Problemin çözülebilir belki diyeceğim ama işlemci de pek iyi bir işlemci değil, yetersiz oyunlar için. Yeni sisteme geçme vakti gelmiş.

Normale almana gerek yok. Dediğim gibi kalalabilir. Problemin çözülebilir belki diyeceğim ama işlemci de pek iyi bir işlemci değil, yetersiz oyunlar için. Yeni sisteme geçme vakti gelmiş.
Babam izin verse geçerim zaten. Ama sınavlar ve 9. sınıf... Olmayacak gibi :')

Babam izin verse geçerim zaten. Ama sınavlar ve 9. sınıf... Olmayacak gibi:')

Ben şu anki kullandığım bilgisayarı lisenin ilk yılında almıştım, i3 2100 eski bir kasa vardı bende. Geçince rahatlamıştım resmen. Darısı başına. Umarım istediğin bilgisayara sahip olursun.

Pek sahip olabileceğim gibi gelmiyor ama hadi hayırlısı.

Dosya Ekleri

• resim_2023-11-05_202436593.png
    148,4 KB · Görüntüleme: 39
CPU Core ve CPU Cache'nin Offset Voltage'ının aynı olması gerekiyor mu? Bir de stres testinden çıktıktan sonra Limits kısmında şu yazılar bulunuyor.

Son düzenleme:
Yüksek frekans Cache akım kısmasıdır. Cache eğer stres testinde bağırmıyorsa sorun yok.

PL1 65W çok kötü. İkisini de 300 ayarlayın şiddetli önerim ve Clamp kaldırın.

Hocam bu söylediklerinizi yaparsam ısı düşer mi? Bir de bu ThrottleStop uygulamasının hep acik kalması mı gerekiyor?

Yüksek frekans Cache akım kısmasıdır. Cache eğer stres testinde bağırmıyorsa sorun yok.

PL1 65W çok kötü. İkisini de 300 ayarlayın şiddetli önerim ve Clamp kaldırın.

Bir de hocam hangi PL1'den bahsediyorsunuz?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…