THX Spatial Audio Nasıl Satın Alınır?

Max Rockatansky

Hectopat
Daha fazla  
15 günlük deneme sürem bitti, Razer kulaklığım olduğu için yüzde 50 kuponunu da kullanıp almak istiyorum uygulamayı fakat Amerika dışında fatura kesmiyor, satın alan oldu mu hiç, nasıl halletti?

Ufak tefek gecikmeler yaşanabiliyor mail iletiminde, iyi günlerde kullanın.

Hocam birkaç kişi dolby önermiş ama var mı bi bilginiz bu konuda?
Dolby kullanmadım, Razer'in kendi yazılımlarını kullanıyorum ama bir şans verilebilir Dolby'e de. Razer'in THX'i öyle aman aman mükemmel bir yazılım değil ancak Dolby ne kadar farklı olur ve bu fark iyi mi yoksa kötü yönde mi olur bilmiyorum. Ben denemedim, deneyen varsa yada sizler denerseniz fikirlerinizi duymak isterim.

Onda da deneme sürümü varmış. İkisine de şans verip oyun için uygun olanı alacağım.

dostum merhabalar ben bu işlemi başaramadım bana yardımcı olurmusun lütfen

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    76,1 KB · Görüntüleme: 16
  • Adsız.png
    94,5 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Kodun gelme süresi değişebiliyor, ben 5-10 dakikada aldım. Yorumlarda bazı arkadaşlar biraz beklemiş gelmesi için.

Tekrar iptal edilirse bana dm atabilirsiniz. Bilgisayarda olduğum zaman baştan anlatırım süreci.

Arkadaşlar ben V2 Special Edition satın aldım Synapse uygulamasından THX özelliğini açıp kullanabiliyorum. Şimdi bu özellik deneme sürümümü yani benim THX özelliği satın almam gerekecek mi? Ayrıca Razer ID üzerinden kayıt yapmama gerek var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…