TikTok doğum tarihi değiştirme

OxideOnly

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben TikTok üzerinden oyun yayınları yapıyorum ve belirli bir gelirim oluyorum. Bu geliri hesabımdan çekmem için kimliğimi doğrulamam gerekiyor ama ben doğum tarihimi ilk hesabı açtığımda 1970 diye sallamışım :D neyse şimdi desteğe yazdım işte gerçek yaşım bu falan diye benden kimlik istediler attım ama uyuşmuyor dediler. Bu sefer kimlik ve resmimi attım yine uyuşmuyor dediler ve sürekli aynı cevabı atıyorlar şunun gibi;

Merhaba,

TikTok ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Hesabınızı doğrulayabilmemiz ve inceleyebilmemiz için adınızı, yaşınızı veya doğum tarihinizi ve fotoğrafınızı içeren resmi bir kimlik belgesi (ehliyet veya pasaport gibi) gönderin.
Aşağıdaki hususları dikkate alın:
- Ad, yaş ve fotoğraf dışında kalan tüm diğer kişisel bilgileri gizleyin. Kimlik belgenizi yalnızca kimliğinizi ve yaşınızı doğrulamak için kullanacağız.
- Doğum belgenizi göndermeyin.
- Yaşınızı ve kimliğinizi doğrulamak için, sağladığınız kimlik belgesine ek olarak profilinizi, paylaşımlarınızı ve diğer herkese açık bilgileri de inceleyebiliriz.

Bu bilgiler tarafımıza ulaştıktan sonra incelenecek ve uygun aksiyon alınacaktır.

Tamam işte bende ehliyet ve pasaport olmadığı için kimlik atıyorum diyor devlet tarafından verilmiş bir belge olması gerekiyor .sinir etti beni, neyse tekrar kimlik ve resmimi atıyorum yine aynı mesaj, benim burada ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Geri
Yukarı