TikTok futbol edit videoları ihlal alıyor

berat ahmet

Centipat
Daha fazla  
Futbol editi yapıp paylaştım ihlal yedi, 3 kere acıklama vb degıstırerek paylastım. Tekrar ihlal yiyorum ama farklı hesapta paylasınca sıkıntı cıkarmıyorlar, anlamadım gitti.

Açıklamaya veya videoya laf edecek bir şey mi yazıyorsun?

Hayır hiçbir şey yok diğer hesapta ne yaptıysam bunda da aynı sekılde yaptım ihlal yiyor
Videoya bak ıstersen lınkını atayım bir şey var mı diye, pek sanmıyorum am bir şey oldugunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video bu bir şey yok videoda cok gördüm böyle video zaten

Hayır hiçbir şey yok diğer hesapta ne yaptıysam bunda da aynı sekılde yaptım ihlal yiyor
Videoya bak ıstersen lınkını atayım bir şey var mı diye, pek sanmıyorum am bir şey oldugunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
video bu bir şey yok videoda cok gördüm böyle video zaten
Editlerin çok güzelmiş kanka nereden yapıyorsun? Bence bir sorun yok gibi, bence başka içerik at. Çalımlardan şiddeti anlayabilir. Cok uğraşma hesabın kapalir zaten tiktok nasıl algoritması varsa emek verilen hesapları kapatıyor.

Editlerin çok güzelmiş kanka nereden yapıyorsun? Bence bir sorun yok gibi, bence başka içerik at. Çalımlardan şiddeti anlayabilir. Cok uğraşma hesabın kapalir zaten TikTok nasıl algoritması varsa emek verilen hesapları kapatıyor.

After Effects 2022, tamam kanka atmayayım bunu o zaman zaten asıl hesabı yeni açmıştım

itiraz ettim geri yüklediler videoyu ama 1 saat geçti aradan tutmaz bu artık

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı