TikTok nasıl keşfete çıkılır?

yusuf113X

Centipat
Daha fazla  
2300 küsur takipçim var. futbol videoları paylaşıyorum eskiden edit yapmayı bilmediğim için mizah yerine videoların üzerine futbol ile mizah yapıyordum çok izleniyordu. hatta biri bir günde 150k izlenmişti. sonra edit yapmayı öğrendim ve edit futbol editleri paylaşmaya başladım ama hiç tutmuyordu. fakat hala videoların üzerine yazı yazıp futbol mizahı yapınca tutuyor yeni hesap açtım oradan futbol editleri paylaştım ama yine tutmadı. nasıl keşfete düşeceğiz?

2300 küsur takipçim var. Futbol videoları paylaşıyorum eskiden edit yapmayı bilmediğim için mizah yerine videoların üzerine futbol ile mizah yapıyordum çok izleniyordu. Hatta biri bir günde 150k izlenmişti. Sonra edit yapmayı öğrendim ve edit futbol editleri paylaşmaya başladım ama hiç tutmuyordu. Fakat hala videoların üzerine yazı yazıp futbol mizahı yapınca tutuyor yeni hesap açtım oradan futbol editleri paylaştım ama yine tutmadı. Nasıl keşfete düşeceğiz?

Keşfete ilk içeriğinde giremezsen girmen çok zor. Keşfet algoritması Keşfete düşme sayına bakıyor. Tuttu dediğin tarzda daha çok paylaş sonra istediğine dönersin. Taglar çok önemli.

2300 küsur takipçim var. futbol videoları paylaşıyorum eskiden edit yapmayı bilmediğim için mizah yerine videoların üzerine futbol ile mizah yapıyordum çok izleniyordu. hatta biri bir günde 150k izlenmişti. sonra edit yapmayı öğrendim ve edit futbol editleri paylaşmaya başladım ama hiç tutmuyordu. fakat hala videoların üzerine yazı yazıp futbol mizahı yapınca tutuyor yeni hesap açtım oradan futbol editleri paylaştım ama yine tutmadı. nasıl keşfete düşeceğiz?
Tavsiyem bu tür boş işler ile uğraşmayın. Geleceğinize yazık.

Keşfete ilk içeriğinde giremezsen girmen çok zor. Keşfet algoritması Keşfete düşme sayına bakıyor. Tuttu dediğin tarzda daha çok paylaş sonra istediğine dönersin. Taglar çok önemli.
Nasıl yani şimdi ben videoların üzerine yazı yazdığım için artık o videolar tutuyor. editler tutmuyor dimi

Nasıl yani şimdi ben videoların üzerine yazı yazdığım için artık o videolar tutuyor. editler tutmuyor dimi
Hocam yazıyı bilemem ama izleyiciyi ne kadar videoda bekletirsen o kadar iyi. Hatta bittiğinde tekrar biraz izletirsen acayip arttırıyor oranı. Şöyle: video bitişine bu da şu sorunub cevabı diyip, video tekrar başladığında o soruyu sorabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı