TikTok para çekme nasıl yapılıyor?

OxideOnly

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi TikTok canlı yayın bakiyemizden para çekicez de banka hesabı eklerken IBAN Türk lirası hesabının mı olacak yoksa dolar olduğu için dolar hesabının IBAN'ı mı olacak detaylı şekilde bilgi verir misiniz?

Hocam mantık çerçevesi içerisinde değerlendirirseniz olayı bu sonuca çıkarsınız zaten. Parayı dolar'dan başka bir şekilde çekemiyorsanız bu para dolar kabul eden bir hesaba gidecektir. E TL kabul eden hesabınıza gelemez, döviz hesabınıza gelebilir demektir bu da.

Hocam mantık çerçevesi içerisinde değerlendirirseniz olayı bu sonuca çıkarsınız zaten. Parayı dolar'dan başka bir şekilde çekemiyorsanız bu para dolar kabul eden bir hesaba gidecektir. E TL kabul eden hesabınıza gelemez, döviz hesabınıza gelebilir demektir bu da.
Tamamdır eyvallah.

Aga ya benim beynin yandı kimi diyo TR iban kimi diyo Dolar hesabının ibanını desteğe sordum 4 gün oldu hala cevap yok napacaz. Direk tiktok dan para çekimi yapan biri lazım.

Son düzenleme:
Tamamdır eyvallah.

Aga ya benim beynin yandı kimi diyo TR iban kimi diyo Dolar hesabının ibanını desteğe sordum 4 gün oldu hala cevap yok napacaz. Direk tiktok dan para çekimi yapan biri lazım.
Bro, çok kasmana gerek yok bu kadar. Dolar IBAN'ı yaz ve çekmeyi dene zaten o hesaba gönderilmezse hata verir parayı göndermez başka nereye gidebilir para senin IBAN zaten. Deneme yanılmayla çözersin.

Geri
Yukarı