TikTok üzerinden IP adresi bulunabilir mi?

okaner

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Sorum şu: TikTok'da birinin hesabından IP adresi, e-Okul vesikalık, e-Devlet hesabı falan bulabilirler mi? Sadece profilden veya bir videosundan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece videodan bulunması imkansız.

Merhaba arkadaşlar. Sorum şu: TikTok'da birinin hesabından IP adresi, e-Okul vesikalık, e-Devlet hesabı falan bulabilirler mi? Sadece profilden veya bir videosundan.

Okulla ilgili paylaştıysa bulurlar. Askerde bir çocuk kız arkadaşının anonim Twitter hesabından tweet atmıştı. Bak kızın kendi Twitter'ı bile değil. O gece çocuğu buldular.

Okulla ilgili paylaştıysa bulurlar. Askerde bir çocuk kız arkadaşının anonim Twitter hesabından tweet atmıştı. Bak kızın kendi Twitter'ı bile değil. O gece çocuğu buldular.
Hocam ben öyle demiyorum böyle ip loggerlar falan varya öyle peki discordda bir sunucudan bulabilirlermi

Hocam ben öyle demiyorum böyle IP loggerlar falan var ya öyle peki Discord'da bir sunucudan bulabilirler mi?

Hayır. Linkte falan tıklamazsan oyun sunucusuna girmezsen IP adresini alamazlar. IP adresin ile pek bir şey de yapamazlar zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…