TikTok kaldırdığı hikayeyi geri yüklemiyor

Nosamin

Hectopat
Merhaba, içerik üreticisi olarak sosyal medyada paylaşım yapıyorum.

Dün gece güneş patlaması ile ilgili video hazırlayıp attım. TikTok'ta videoyu attıktan sonra ayrıca hikayeme gönderdim. Daha sonra videom kaldırıldı ve ben itiraz ettim. İtiraz sonucu videoda sorun olmadığını söyleyip tekrar yüklediler.

Ancak hikaye hala kaldırılmış durumda ve bu yüzden hesap durumunda uyarı yediğim gözüküyor. İtiraz etmek için bir buton da yok ne yapabilirim?

Hocam o platformda zaten yararlı içerik bulundurmak suç, kitlesinin zaten bilgiyle öğrenmeyle işi yok. Hesabınızı kapatın gitsin. Diğer platformlara ağırlık verin. Tiktok'ta bulunmak adınızı bile karalar yani. Tabii sadece Tiktok'ta içerik üretiyorsanız orasını bilemem. Sizin en azından içeriğiniz kaldırılıyor, direkt hesabı kapatılanlar bile var hatta üst üste 3 kere siz düşünün. Bu bahsettiğim kişi mesela bilgi içerikleri paylaşıyordu.

Hocam ben de böyle düşünüyordum hatta ilk TikTok hesabım bu içerik ürettiğim hesap ilk defa girdim yani. Ama TikTok'da garip bir şekilde çok sadık takipçilerim var. Diğer platformlarda böyle takipçilerim yok. Genelde bilim ve uzay alanında paylaşım yapıyorum. Attığım her videoyu beğenip kaydediyorlar ara ara profile girip kontrol ediyorlar sürekli gördüğüm için de tanıyorum artık bu kişileri. Garip bir yer kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı