TikTok'ta keşfete nasıl çıkabilirim?

CeddinDeden

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. Ben bir TikTok içerik üreticisiyim. Bilgi içerikleri paylaşıyorum 35 bin takipçim var. Yaklaşık 4 aydır kullandığım hesabım ilk başlarda çok iyi büyüyordu her paylaştığım video keşfete düşüyordu. Son zamanlarda keşfete çok az düşmeye başkadı ve az takipçi geliyor. Hesabım olduğu yerde sayıyor. Sizce ne yapabilirim? Keşfete düşmeyle ilgili bilgi sahibi olanlar, az çok uygulamayı kullanan dostlarım yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tiktok ta yükselmek kolay diye orada paylaşıyorum. 4 ayda 35 bin takipçiye ulaştım. Youtube da bilgi içeriği üretsem bu hızla yükseleceğimi düşünmüyorum.
O tür içerikler üretiyorsanız neden TikTok adındaki çöpü kullanıyorsunuz ki?

YouTube kullanın derim.
YouTube da kullandım ama emeğimin karşılığını alamadım videolarım bir türlü izlenmiyordu oysa tiktokta milyon izlenen videolarım var

Tiktok ta yükselmek kolay diye orada paylaşıyorum. 4 ayda 35 bin takipçiye ulaştım. Youtube da bilgi içeriği üretsem bu hızla yükseleceğimi düşünmüyorum.

YouTube da kullandım ama emeğimin karşılığını alamadım videolarım bir türlü izlenmiyordu oysa tiktokta milyon izlenen videolarım var
Youtube'da yavaş yavaş emin adımlarla ilerlersin.

Geri
Yukarı