TikTok'tan para kazanmak mantıklı mı?

Gayet mantıklı, yapacakların muhtemelen utanç verici olur. Tek zor kısmı da utanç verici olması, Türkiye'de böyle işliyor maalesef. Kazanacağın para kolay ve iyi miktarda olacak. Kim kolay para kazanmak istemez ki?
Utanç verici olup kendimi rezil edeceksem onurumu kıracaksam haksız para kazanacaksam o kolay para hiç bir işe yaramaz (kendi düşüncem)
Reynmen ne yaptın?
O kadını her gördüğümde şükrediyorum 😄

Bir çok kişi başkalarının lafıyla işte beyin nerede falan diyecek. Tiktok algoritması sıfırdan başlayan içerik üreticileri için çok iyi. Tiktok'ta sadece dans içerikleri olmadığı gibi senin çekeceğin içerik ne olacak? Tiktok platformunu beğenmiyorsan Instagram Reels, YouTube Shorts gibi kısımlarıda kullanabilirsin. Belli bir takipçi ve geliri elde ettikten sonra oradan YouTube'da başlayabilirsin.

Şaklabanlık, şebeklik, gevşeklik, arsızlık yapmak bünyene uygunsa yap kardeşim ama bizim gibiler de çok laf edecek onu da bil. Ha iyi anlamda değil yani.

Utanç verici olup kendimi rezil edeceksem onurumu kıracaksam haksız para kazanacaksam o kolay para hiç bir işe yaramaz (kendi düşüncem)

O kadını her gördüğümde şükrediyorum 😄
Haksız para değil aslında, sonuçta milletimiz böyle seviyor. Paranın da her türlüsü işe yarıyor. Bunlar dışında geri kalanına katılıyorum, ben de yapmazdım ama aklı başında olup böyle kazanıldığını bilene de lafım yok. Aptalı oynayarak para kazananlar yani.

Geri
Yukarı