Çözüldü Tırnak makası yerine ne kullanabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Tırnak makasıyla tırnağımı kestiğimde dipten kesiyorum, ayarlayamıyorum. Tırnak makası kullanmadan tırnaklarımı nasıl kısaltabilirim?
Törpüleyebilirsiniz. Ya da balta tercih edebilirsiniz. Pala tercih etmeyin tırnaklarınızda çizik oluşturabiliyor.

Çözüm
Bilemedim hiç, bir işe yapılmış özel bir alet yerine farklı bir şey kullanmaya çalışmak. İlginç. Enteresan. Nedenini bilmek dahi istemiyorum. Lütfen aile büyüklerinizden yardım alınız. Size tırnak kesmeyi göstersinler.

Bebek makası çok işe yarıyor.

0422E9DB-E4B9-4E2B-9163-C152DA63B359.jpeg

Bütün tırnaklarımı törpüledim yarım saatimi almadı. Daha kolay geldi ve yamuk yumuk olmadı. Tavsiyen için teşekkürler.
Bilemedim hiç, bir işe yapılmış özel bir alet yerine farklı bir şey kullanmaya çalışmak. İlginç. Enteresan. Nedenini bilmek dahi istemiyorum. Lütfen aile büyüklerinizden yardım alınız. Size tırnak kesmeyi göstersinler.

Neden sinirli bir çıkış yaptınız ki? Tırnaklarımı kesmekte zorlandığım için başka türlü tırnak kısaltma yöntemi sordum, sağ olsun @AntenOS törpüyle yapabileceğimi söyledi. Bu yaşta annemden tırnaklarımı kesmesini istemem garip olmaz mı?

Bütün tırnaklarımı törpüledim yarım saatimi almadı. Daha kolay geldi ve yamuk yumuk olmadı. Tavsiyen için teşekkürler.

Neden sinirli bir çıkış yaptınız ki? Tırnaklarımı kesmekte zorlandığım için başka türlü tırnak kısaltma yöntemi sordum, sağ olsun @AntenOS törpüyle yapabileceğimi söyledi. Bu yaşta annemden tırnaklarımı kesmesini istemem garip olmaz mı?
Hocam yaşınızı bilmiyorum ama ben 15 yaşındayım daha geçen aya kadar annem kesiyordu. Daha yeni öğrendim kesmeyi bunda utanıp sıkılacak bir durum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı