Tischkönig mobilya sitesi güvenilir mi?

Mr_bıyık

Kilopat
Linkteki ürünü alacağım müşteri hizmetleri ile görüştüm Almanya kökenli Türkiye'de Ankara ve Antalya'da şubeleri olan bir firma. Alışveriş yapan var mı? Masaları çok güzel ve kaliteli duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir yerde bilgi, Türkiye'ye dair bir belge göremedim. Türkiye şube fotoğrafı dahi yok. Dakik Mobilya adlı bir yer yazıyor sicil numarasını kontrol ettiğimde "267 052 0275" denmiş fakat ben ya yanlış baktım ya da göremedim fakat Dakik Mobilya diye yazdığımda Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi | TOBB 4 adet kayıtlı ticaret sicili çıktı.

Onun dışında bu masa neye yarıyor? Merak ettim. Yani güzel ve kaliteli fakat gerek var mı cidden?

Tischkönig güvenilir bir şirkettir, Alman markasıdır ve Alman kalite standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Ürün yelpazesi geniş, seçenekler kişiye özel yapılmış gibidir. Canlı destek ve WhatsApp hattından satış temsilcileri sorularınıza cevap vermektedir. Tischkönig Türkiye | Olacaksa En İyisi Olsun

Hiçbir yerde bilgi, Türkiye'ye dair bir belge göremedim. Türkiye şube fotoğrafı dahi yok. Dakik Mobilya adlı bir yer yazıyor sicil numarasını kontrol ettiğimde "267 052 0275" denmiş fakat ben ya yanlış baktım ya da göremedim fakat Dakik Mobilya diye yazdığımda Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi | TOBB 4 adet kayıtlı ticaret sicili çıktı.

Onun dışında bu masa neye yarıyor? Merak ettim. Yani güzel ve kaliteli fakat gerek var mı cidden?
1697796659850.png

Tischkönig marka olarak kullanılmaktadır, şirketin adı ise Dakik Mobilya'dır Tischkönig Türkiye | Olacaksa En İyisi Olsun

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı