Titanfall’ın İlk Ek Paketi Yakında Piyasada!

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Yılın en çok ses getiren yapımlarından biri olan Titanfall’ın ilk ek paketinin detayları belli oldu. Titanfall’ın geliştiricisi Respawn...
z7tYSkYgMJY

Daha fazlası...

Şu an piyasadaki kendi alanında en iyi oyun bence... Normalde mesela sırtını dayıya bileceğin güvenli noktalar olur, kontrollü oynarsın. Bu ezber bozan bir oyun her an bir pencereden adam girebilir. Bu da oyunu daha seri bir hale sokar. Bu da benim en sevdiğim özelliktir. :)

Eklentilerden daha fazlası olacaktır diye tahmin ediyorum.

"Elbette ek paketi satın alanların, diğer oyunculara göre farklı ayrıcalıklara erişeceği doğru. Ancak yeni ek paketle gelen özellikler tüm oyuncular için geçerli olacak." Kısmı gerçekten güzel bir uygulama. Çoğu oyun bunun yüzünden oyuncu kaybetmekten başka bir şey yapmıyor...

@Özay Şen Hawken'ı daha çok sevdi ama ben bayaa bir Titanfall oynadım beğendim. Hawken'ı da deneyeceğim.

Tabi renkler ve zevkler tartışılmaz ama bana göre Hawken şu an Titanfall'a rakip bile olamaz. Akıcılık yönünden kat kat önde Titanfall. Rabotun gelişidir, içine girişidir, kontrolüdür gerçekten güzel. @Özay Şen neden Hawken'i tercih etti merak ettim şu an... :) Mesela ben akıcılık ve serilik taraftarı olduğum için Titanfall +1 önde, onun yanında görsel olarak da tatmin ediyor. Daha sürüsüyle yenilik ile birlikte büyük haritalar, özellikler birbirini izleyeceğini umuyorum.

Ha bu arada Berker Güngör'ü de izlemiştik, Berker Abimiz hangisinden yana ? :)

Son düzenleme:
Titanfall, yılın en çok ses getiren oyunlardan biri oldu. Bu bir gerçek. Sürekli aksiyon, patlamalar, ölümler derken beynim bu hıza bazen yetişemiyor. Kontroller oldukça rahat.

Ama Hawken'da beni çeken, bir aksiyon oyunundan çok Mecha-Aksiyon-Simülasyon özelliklerini bir araya getirmesi oldu. Onlarca farklı Mecha sınıfı var. Hepsinin sahadaki avantajları ve dezavantajları farklı. Bu yüzden her maç birbirinden farklı geçiyor. Ayrıca takıma dayalı maçlar çıkıyor.

Uzun uzadıya burada anlatmak isterim ama sonra anlamı kalmayacak. Çünkü yakında bir Hawken Oyun videosu ile karşınıza çıkacağız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı